Profil spoločnosti SCHWARTZ plus s.r.o.

Profil spoločnosti SCHWARTZ plus s.r.o.

Autoservis SCHWARTZ plus Senec pôsobí v oblasti automobilového priemyslu od jari 2013.

Patríme k mladším servisom, avšak o to intenzívnejšie sa venujeme precíznemu vykonaniu prác a príjemnému kontaktu s našimi zákazníkmi. Naša prevádzka patrí v okolí Senca k najvybavenejším, disponujeme moderným a kvalitným dielenským vybavením, máme vlastné parkovisko, strážený oplotený areál a príjemné prostredie v prijímacej kancelárii. Všetky služby sú zamerané na údržbu a opravu nových, moderných, ako aj starších automobilov.

Pri poskytovaní komplexného servisu aplikujeme najnovšiu diagnostickú techniku a využívame moderné vybavenie dielne. Súčasťou kvality našich služieb je montáž kvalitných náhradných dielov Bosch. Naši skúsení automechanici a prijímací technici sa pravidelne zúčastňujú na Bosch Car Service technických a praktických školeniach, aby sme zabezpečili opravy podľa posledných aktuálnych opravárenských trendov.

Súčasťou ponuky našich služieb je aj oprava po poistných udalostiach, kde sme zmluvným partnerom pre Kooperatívu, Komunálnu poisťovňu, Allianz a v globále spolupracujeme s väčšinou poisťovní zastúpených na Slovensku.

3D geometria HUNTER

V rámci nášho dielenského vybavenia Vám ponúkame skvalitnenie údržby Vášho vozidla na 3D geometrii HUNTER, ktorý zaručuje najkvalitnejšiu kontrolu geometrie a riadenia náprav. Pomocou systému, ktorý používajú značkové servisy ako BMW, Mercedes, Audi .. dokážeme diagnostikovať zavesenie náprav a riadenie kolies. Aj zlé nastavenie volantu dokáže pokaziť pohodu za volantom.

Vyvažovačka HUNTER GSP 9700

Ani pneuservis nie je každý rovnaký. Naša vyvažovačka HUNTER GSP 9700 s prítlačným valcom má také vymoženosti, ako diagnostika pneumatiky, rieši problémy s vibráciami kolies, identifikuje bočný ťah kolesa/vozidla, ideálne osadí pneumatiku na disk, dokonale umiestni závažie za lúče hliníkových diskov, ponúka možnosť tlače protokolu. Celkovo pracuje vyvažovačka rýchlejšie a zvyšuje kvalitu vyváženia kolies.

Budeme sa tešiť na Vašu návštevu a veríme, že sa stanete naším spokojným zákazníkom.

Prajeme Vám vždy bezpečný návrat do cieľa Vašej cesty.

Váš tím Autoservisu SCHWARTZ plus Senec

Bosch Car Service

O nás
SCHWARTZ plus s.r.o.
Otevírací doba Otváracia doba
SERVIS JE UZAVRETÝ
Provozovna Nitrianska 48A, 903 01 Senec
GPS 48.2097564N, 17.4175994E
Navigovať do servisu Navigovať do servisu
Tel. +421 918 525 222
Tel. 02/ 20 20 30 20
E-mail servis@vaseauto.sk
Kontaktný formulár Kontaktný formulár
Servisné služby | Online objednávka | Aktuality | Profil firmy | Kontakty | Ochrana osobných údajov | Foto a video
Mapa stránok - Sitemap
© Robert Bosch odbytová s.r.o. | Tiráž | Ochrana dát | Právne informácie | CMS Emedium Production s.r.o.