NAŠE SLUŽBY

Špičková kvalita

Osobný prístup

Transparentné ceny

Ponúkame aj tieto služby

Profesionálny servis pre vaše auto

Servisná prehliadka …Vás zima nezaskočí

Kontrola vozidla po zime

Kontrola vozidla po zime – na čo si dávať po zime pozor a ako správne pripraviť auto na novú sezónu . Určite nezabudnite na prezutie pneumatík, výmenu gumičiek stieračov, kontrolu podvozku a brzdových systémov. Niektoré zo zmienených položiek si môžete bez problémov vymeniť doma aj sami ako napríklad stieracie lišty predných a nezabudnite i na zadné stierače. Radi Vám v našom servise zabezpečíme tie správne náhradné diely pasujúce na Vaše vozidlo. Veľmi namáhaná počas celej zimy je karoséria a podvozok vozidla. Tie môžu byť napadnuté koróziou od posypovej soli. Určite si nechajte skontrolovať brzdový systém ako aj následnú kontrolu tlmičov a odpruženia vozidla. Dôležitým ostáva aj faktor dobrého osvetlenia, čiže držať sa zásady – vidieť a byť videný. Skontrolujte si osvetlenie celého vozidla a nastavenie predných svetiel. Špeciálne opravy alebo kontroly však doporučujeme ponechať na odborníkov v profesionálnom autoservise.

Ak to chcete udržať na ceste…

Ramená, uloženia, kĺby a tyčky stabilizátora

Ak je počuť pri prejazde nerovností výrazne rázy, na príčine môže byť nadmerné opotrebovanie silentblokov (púzdier) predného ramena (ramien), tyčiek stabilizátorov alebo guľových čapov…

Skontrolujte si u nás

Nastavenie geometrie

Nechajte si skontrolovať geometriu kolies vždy keď zistíte,že sú vaše pneumatiky nadmerne alebo nerovnomerne opotrebované, pociťujete problémy s ovládateľnosťou vozidla alebo máte novú sadu pneumatík.

Od: 25€

Klimatizácia & servis = Komfort a bezpečnosť

Klimatizácia – servis, plnenie , dezinfekcia

Vlhkosť a zahmlievanie okien? Najvhodnejší čas na servis klimatizácie. Klimatizácia vám nechladí, zapácha? Nezabúdajte na kontrolu chladiva, peľového filtra a dezinfekciu výparníka a interiéru vozidla.

Od: 30€

Problémy s výfukom ? Že by DPF ?

Výfuk, katalyzátor, DPF/FAP filter, lambda sonda

Pri poškodení alebo prehrdzavení nemusíme vždy meniť všetky diely. Najdôležitejšie je vymeniť poškodenú časť výfuku. Ak sú zvyšné súčasti v poriadku, je možné ich na voze ešte nechať.

Brzdy nie sú sranda ! Ide o život !

Brzdové platničky, kotúče, bubny a valčeky

„Čo neubrzdíš, neukecáš!“ Inými slovami, pre každé vozidlo (auto, motorku, nákladiak, autobus, vlak…) je oveľa dôležitejšia schopnosť bezpečne zastaviť, než sa rozbehnúť.

Nie len komfort ale aj brzdná dráha !

Tlmiče, dorazy tlmičov, pružiny

Okrem búchania, teda narušenia komfortu jazdy, nefunkčný tlmič pri brzdení predlžuje brzdnú dráhu auta. Nové vozidlo po prejdení cca 60000 km už má tlmiče iba v 80% stave.